9 березня 2023 року в Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відзначили 209 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка.
Шевченко вчора, сьогодні й завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він вчить нас вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері.
Минають роки, змінюються покоління, але слово Тараса – живе і вічне.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/11111111.png)