100 днів у школі

26 грудня 2019 року в Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. учителями перших класів Федькович Т.Р., Федів Г.В. та музичним керівником Дорош О.М. було проведено свято “100 днів у школі”.
Першокласники з радістю готувалися до свята співали пісні, декламували вірші, виконали танець. Свято подарувало усім присутнім приємні враження та радісний настрій на цілий день.

“На рушнику хай доля квітне”

23 грудня 2019 року в Черницькому ЗЗСО відбулося свято “На рушнику хай доля квітне”, яке підготували учні 7-х класів разом із класними керівниками Витіск О.С, Левицькою Л.С. та музичним керівником Дорош О.М.
Діти декламували вірші, співали сучасні українські пісні, інсценізували обряд сватання. Після закінчення свята в усіх присутніх залишилися приємні враження.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Легкою, морозною ходою наближається до нас Новий 2020 рік. Прийдешній рік – високосний, так нехай же в ньому буде не тільки більше днів, але і більше удач, успіхів, позитивних емоцій, приємних сюрпризів, довгоочікуваних подарунків, дивовижних відкриттів, більше свят, веселих пригод, щирих почуттів і щасливих миттєвостей!

Майстер-клас з приготування піци

27 грудня учні 7-х класів Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (кл. керівники Демків О.І. та Лукомська М.Є.) відвідали майстер-клас із приготування піци в ресторані “Роги і копита” (с. Меденичі).  Діти мали можливість дізнатись про історію цієї чудової страви, про дивовижні факти, пов’язані з нею, а також власноруч приготувати піцу. Учасники майстер-класу отримали заготовки з тіста, розкачали його та змастили особливим Читати більше проМайстер-клас з приготування піци[…]

Поїздка в театр

19 грудня учні та вчителі Черницького ЗЗСО І-ІІІ ст. побували на опері “Наталка Полтавка” у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.
Яскрава гра акторів, музика, пісні, національний одяг, багата на прислів’я та приказки мова усіх персонажів зачарували серце і душу. А Наталчині прості, щирі, ліричні пісні показали внутрішню красу селянської дівчини з Полтави, яка бореться за своє щастя.
Усі повернулися додому з хорошим настроєм та позитивними емоціями.

“Дарунки Святого Миколая”

18 грудня 2019 року в Черницькому ЗЗСО відбулося театралізоване дійство “Дарунки Святого Миколая”, яке підготували учні 4-х класів разом із класними керівниками Хомин І.Б., Хар Н.Я., музичним керівником Дорош О.М. та педагогом-організатором Мороз І.Я.
Усі діти виконували театралізовані ролі: Чарівників,Зірочок, Ангелів, Вітрів, Казки, Бабусі, Онуків, Сніжинок, Чортиків, Баби Яги та інші. З великим задоволенням учні початкових класів та гості спостерігали за казковим дійством на сцені. Діти виконували танці та співали пісні. Довгоочікуваним моментом став прихід Святого Миколая.
На завершення свята четвертокласники разом із Святим Миколаєм заспівали пісню “Ой хто, хто Миколая любить”. Учасники дійства подарували усім присутнім відчуття дива, змусили всіх, і дорослих, і дітей, поринути у світ взаємодопомоги, любові і добра, яке завжди перемагає зло.
Після свята Святий Миколай разом з Ангелами роздав подарунки усім школярам.

Конкурс малюнка “Світ без насильства очима дітей”

Школярі Черницького ЗЗСО взяли участь у конкурсі малюнка “Світ без насильства очима дітей”. Учні 5-6 класів із задоволенням виклали свої думки та побажання в малюнках.
Усі школярі були нагороджені грамотами.

Мандрівка до хатинки Св. Миколая

Незабутньою стала мандрівка до хатинки Св. Миколая у с. Пісочна школяриків 2-А та 3-Б класу Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Діти,вчителі, батьки приклалися до мощей Святого отця, почули розповідь про його життя . Зустріч із Чудотворцем відбулася у його хатинці.Учні привітали його віршами і піснями і були щедро обдаровані Святим Миколаєм.

Майстер-клас з виготовлення піци

Учні 6-х класів Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом із класними керівниками Росяк О.М. і Яськів Г.С. стали майстрами з виготовлення піци. Майстер-клас проходив у ресторані “Роги та копита” с. Мединичі. Рекомендуємо.

Свято Миколая у Надітицькому ЗЗСО І ступеня

У Надітицькому ЗЗСО І ступеня 18 грудня пройшло свято Миколая. Події відбувалися у зимовому лісі. Звірята прикрашали ялинку гостинцями. До них приєдналися інопланетяни з подарунками. А Миколай зі своїми помічниками Ангелами роздали пакуночки кожній дитині.Вчителі та учні дякують жителю с. Надітичі Раделицькому Ігорю та депутату Львівської обласної ради Миколі Седілу за солодкі подарунки.

До нас прийшов святий Миколай!

19 грудня 2019 року в актовій залі Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулось театралізоване дійство до Дня святого Миколая. Миколай до вас примчав,Та приніс мішок,А з мішечка він діставЧарівний сніжок,Подарунки і казки,Мрії, що здійсняться,Та всілякі радощі,Що для вас згодяться.

Світ без насильства!

Вкотре наші учні демонструють, що є здібними, розумними, талановитими і вартими перемог. Вітаємо ученицю 11 класу Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ірину Гичку, робота якої ввійшла у число кращих робіт в обласному конкурсі “Світ без насильства!” Сайт ЛОДА

НАКАЗ про результати участі учнів ЗЗСО Розвадівської сільської ради в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України вів 06.08 2019 №1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2019-2020 навчальному році», керуючись наказом ДОН ЛОДА від 03.09.2019 №07-01/319 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році», на виконання наказу ЦФГНМЗЗОК від 17.09.2019 №04-06/197 , з метою Читати більше проНАКАЗ про результати участі учнів ЗЗСО Розвадівської сільської ради в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.[…]