Поїздка в театр

19 грудня учні та вчителі Черницького ЗЗСО І-ІІІ ст. побували на опері “Наталка Полтавка” у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.
Яскрава гра акторів, музика, пісні, національний одяг, багата на прислів’я та приказки мова усіх персонажів зачарували серце і душу. А Наталчині прості, щирі, ліричні пісні показали внутрішню красу селянської дівчини з Полтави, яка бореться за своє щастя.
Усі повернулися додому з хорошим настроєм та позитивними емоціями.

“Дарунки Святого Миколая”

18 грудня 2019 року в Черницькому ЗЗСО відбулося театралізоване дійство “Дарунки Святого Миколая”, яке підготували учні 4-х класів разом із класними керівниками Хомин І.Б., Хар Н.Я., музичним керівником Дорош О.М. та педагогом-організатором Мороз І.Я.
Усі діти виконували театралізовані ролі: Чарівників,Зірочок, Ангелів, Вітрів, Казки, Бабусі, Онуків, Сніжинок, Чортиків, Баби Яги та інші. З великим задоволенням учні початкових класів та гості спостерігали за казковим дійством на сцені. Діти виконували танці та співали пісні. Довгоочікуваним моментом став прихід Святого Миколая.
На завершення свята четвертокласники разом із Святим Миколаєм заспівали пісню “Ой хто, хто Миколая любить”. Учасники дійства подарували усім присутнім відчуття дива, змусили всіх, і дорослих, і дітей, поринути у світ взаємодопомоги, любові і добра, яке завжди перемагає зло.
Після свята Святий Миколай разом з Ангелами роздав подарунки усім школярам.