13.06.2022

Дистанційне навчання. Платформа


РЕЄСТРАЦІЯ

Google Workspace for Education – це набір безкоштовних інструментів та сервісів Google, розроблених спеціально для навчальних закладів та організацій, які займаються домашнім навчанням. Компанія Google зберігає за собою право вирішувати, чи організація може перейти на Google Workspace for Education. Навчальний заклад повинен мати офіційну реєстрацію та акредитацію та надавати документи про початкову, середню або вищу освіту, схвалені на державному (або міжнародному) рівні. 

Навчальному закладу потрібно подати заявку на використання Google Workspace for Education. Зазвичай, обробка заявки на отримання пакета Google Workspace for Education займає близько 10 робочих днів. Надіславши заявку, ви зможете відразу користуватися Google Workspace for Education протягом 30 днів пробного періоду, доки ваша заявка буде розглядатися.

Детальніше на сайті “Навчайтеся, де б ви не були”

Українська хостингова компанія HOSTiQ.ua надає безоплатні домени ukr.education для державних закладів освіти, щоб вони могли організовувати дистанційне навчання з використанням інструментів G Suite for Education. Термін цієї програми необмежений, тому домени надаються назавжди, і 1852 заклади освіти вже скористалися цією можливістю й зареєстрували безплатний домен.

Для отримання домену закладам освіти потрібно заповнити анкету. Детальний опис процедури отримання домену для G Suite for Education за цим посиланням.

Якщо ви отримали безкоштовний домен …… .ukr.education, то чи готові зареєструватися?

Зареєструйтеся https://workspace.google.com/signup/edu/welcome

Інструкція з реєстрації в Google Workspace for Education

 1. Вкажіть у формі свої дані.
 2. Ознайомтеся з умовами згоди на використання Google Workspace for Education у навчальному закладі та натисніть Прийняти та продовжити .
 3. Ознайомтеся з умовами Угоди Google Workspace for Education та натисніть Прийняти та створити обліковий запис. Після реєстрації ви будете перенаправлені в консоль адміністратора Google, де зможете підтвердити право власності на домен.
 4. Зберіть потрібні документи для наступного етапу процесу схвалення.
  • Відсканована копія офіційного свідоцтва про акредитацію навчального закладу із зазначенням його статусу.
  • Ваше ім’я, адреса електронної пошти (не пов’язана з обліковим записом Google Workspace), ваша посада або обов’язки в навчальному закладі (директор чи вчитель інформатики).
  • Офіційний сайт навчального закладу (чи інформація про заклад освіти на ЄДЕБО).

АКТИВАЦІЯ GMAIL компанією HostiQ (Інструкція) https://hostiq.ua/wiki/ukr/g-suite-for-education/

Навіщо потрібне підтвердження домену

Підтвердження необхідно, щоб ніхто, крім вас, не міг використовувати ваш домен для реєстрації в Google Workspace. У кожного домену (наприклад, vashakompaniya.ua ) є набір записів DNS , доступний для перегляду всім в інтернеті. За допомогою записів DNS комп’ютери визначають, як знайти ваш сайт та куди надсилати ваші електронні листи. Зверніть увагу на електронний лист від служби підтримки Google Cloud (esupport@google.com) та відповідайте на нього.

Отримавши схвалення на використання Google Workspace for Education, маючи логін та пароль АДМІНІСТРАТОРА, ви зможете додати користувачів, налаштувати програми та використовувати додаткові функції.


ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ТА ДОДАВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ

Панель адміністратора

 • Визначитися з організаційною структурою. Організаційні підрозділи дозволяють сегментувати групу користувачів і надавати різні послуги, налаштування та дозволи різним користувачам. Добре розроблена структура має вирішальне значення для ефективного та гнучкого керування вашим обліковим записом Google Workspace for Education.
 • Додати користувачів. Найпростіший спосіб додати кількох користувачів одночасно – це завантажити файли CSV. (Дотримуйтесь цих інструкцій щодо імен користувача). Шаблон CSV перенести на Google Диск та відкривати в Google Таблицях.
 • Використовувати транслітерацію прізвищ http://ukrlit.org/transliteratsiia
 • Зберегти окремо текстовий файл з новоствореними електронними адресами учнів для того, щоб потім учителі запрошували (приєднували) їх до навчальних класів, які вони будуть створювати кожного навчального року.
 • Увімкніти та налаштувати служби Google для організаційних підрозділів

ДЛЯ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

Як додати обліковий запис на смартфон чи планшет

https://youtu.be/r-b3s0d8HJ0

Способи перевірки роботи учня

https://youtu.be/-QfFOD1LtLc


Безплатні можливості для організації дистанційного навчання:
Workspace (G Suite) for Education та домен


HUMAN – КОМПАНІЯ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

Українська Ed-tech компанія, що розроблює та впроваджує продукти для цифровізації українського освітнього процесу з урахуванням різних рівнів матеріально-технічного забезпечення та цифрової грамотності в закладах освіти.

HUMAN забезпечує комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації навчального процесу, комунікації та аналітики в єдиній системі.

Як результат заклад отримує інструменти для очної та дистанційної форми навчання, а також прозору статистику навчального процесу.

https://www.human.ua/


Поширити