13.05.2019

Організація екскурсій

З метою забезпечення належної організації безпеки дорожнього руху під час перевезення організованих груп дітей Центр освіти та культури Розвадівської сільської ради інформує Вас про необхідність повідомити про заплановану поїздку не пізніше ніж за сім робочих днів.

Для організації екскурсійних поїздок автомобільним транспортом типу “Школярик” необхідно подати у Центр освіти та культури такі документи (у 3-х примірниках (замовнику, перевізнику, патрульній поліції)):

 1. Подання (клопотання про необхідність надання автобуса)
 2. Наказ по установі про організацію поїздки дітей
 3. Список дітей та супроводжуючих осіб (не менш як одна супроводжуюча особа на 10 дітей, медичний працівник (якщо дітей більш, як 30))
 4. Схема маршруту та розклад руху автобуса (які необхідно буде узгодити з перевізником)

Для отримання узгодження на здійснення перевезення організованої групи дітей до відповідного підрозділу Національної поліції – Управління патрульної поліції у Львівській області (м. Львів, вул. Перфецького, 19) необхідно подати (або надіслати на електронну пошту bdr.lviv@patrol.police.gov.ua) наступні документи:

 1. Лист – звернення на ім’я керівника відповідного підрозділу Національної поліції
 2. Схема маршруту та розклад руху автобуса
 3. Наказ по установі про організацію поїздки дітей
 4. Список дітей та супроводжуючих осіб (не менш як одна супроводжуюча особа на 10 дітей, медичний працівник (якщо дітей більш, як 30))
 5. Акт огляду транспортного засобу
 6. Копія “Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу”
 7. Копія посвідчення водія автобуса

ЛИСТ Національної поліції України Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції про забезпечення безпеки дорожнього руху під час поїздок організованих груп дітей від 25.10.2018 року

Патрульна поліція України http://patrol.police.gov.ua/

Управління патрульної поліції у Львівській області

Начальник — капітан поліції Пилипенко Роман Олексійович

Поширити