Коронавірус: профілактика інфікування та поширення

Коронавірус — рід вірусів, що об’єднує РНК-вмісні плеоморфні віруси середньої величини. Діаметр різних вірусів — приблизно 80—220 нм. Віруси розмножуються в цитоплазмі інфікованих клітин. В основному, коронавірусами прийнято вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча до цієї родини входять і коронавіруси людини. Деякі коронавіруси здатні спричинити смертельні ТГРС, БКРС і нову коронавірусну респіраторну хворобу, яка наразі перебігає як серйозний спалах міжнародного значення. https://uk.wikipedia.org/wiki/Короновірус

НАКАЗ про запобігання виникненню надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру

На виконання протоколу №3 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25 лютого 2020 року, розпорядження Сільського голови Розвадівської сільської ради №26 від 27 лютого 2020 року, зважаючи на характер поширення в світі короновірусу COVID-2019 НАКАЗУЮ: 1.Керівникам закладів освіти Розвадівської ОТГ: 1.1.провести заходи щодо інформування учасників освітнього процесу щодо ситуації Читати більше проНАКАЗ про запобігання виникненню надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру[…]

«Небесна сотня. Герої не вмирають»

До 6-ої річниці розстрілу на Майдані Гідності у Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. було проведено класними керівниками виховні години, організовано перегляд документальних фільмів, відеосюжетів і презентацій. Кожен відчув себе частинкою Майдану і пережив ще раз події, які сьогодні творять трагічну та історичну сторінки нашої держави. Ніхто з учнів не залишився байдужим. Із сльозами на очах згадували героїв Небесної Сотні, що сьогодні дивились в очі кожному з екрану.
Вони знали. Добре розуміли, що там смерть, що можуть убити…Йшли, бо не вміли по-іншому жити. Не могли залишити друга, котрий впав. Ці люди – справжні герої, які віддали життя за Україну.
Учні дискутували та обмінювалися враженнями від прослуханого, побаченого та пережитого. Ми їх пам’ятаємо. Вони завжди у наших серцях. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної Сотні.
Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…

Міжнародний день рідної мови

21 лютого, учні 6-А класу Черницького ЗЗСО І-ІІІ ст. із учителем української мови та літератури, Іриною Михайлівною Кос, підготували та провели загальношкільне свято до Міжнародного дня рідної мови “Звучи, рідна мово!”
Учні декламували вірші про мову, співали пісні, читали вислови про мову, дарували буклети.
А для менших слухачів підготувуали ігри: “Відгадай казку”, “Заспівай пісню”, “Повтори чистомовку”.
А на завершення свята учні побажли Україні
ЩАСТЯ, МИРУ І ДОБРА!

День рідної мови

21 лютого Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожної людини. Про історію та традиції “мовного свята” у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів говорили на загальношкільній лінійці ( Наконечна Н.М, 5-а), на виховних годинах. Учні початкової школи провели флешмоб.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.…Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції та визвольних змагань часів Другої світової Читати більше проВшанування пам’яті Героїв Небесної сотні[…]

День закоханих

До Дня закоханих учні 9-их класів разом з класними керівниками Міджак О.І. та Сколоздрою Н.І., педагогом- організатором Малик О.Б. підготували розважальну програму. Звучали пісні, вірші про кохання. Також хлопці та дівчата провели гру “Хто зверху?”, щоб з’ясувати хто ж з них кращий. Вечір закінчився шкільною дискотекою.

НАКАЗ про проведення молодіжного етнофестивалю «Гаїки – фест»

На виконання Положення про Молодіжний етнофестиваль української автентичної культури «Гаївки-фест», затвердженого рішенням сесії Розвадівської сільської ради  №799 від 06.02.2020, з метою привернення уваги дітей і молоді до народної культури, популяризації творчих надбань українського народу, організації змістовного дозвілля НАКАЗУЮ: 1.Провести 21 квітня І Ентофестиваль української автентичної культури «Гаївки-фест» (місце проведення – с.Розвадів) 2.Керівникам закладів освіти та Читати більше проНАКАЗ про проведення молодіжного етнофестивалю «Гаїки – фест»[…]

Вітаємо…

Вітаємо преможницю ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої …» в номінації «Література»  – ученицю Веринського ЗЗСО І-ІІ ступенів Рудку Катерину (оповідання «Вогник к серці») та її наставницю –  учительку української мови і літератури Настишин Марію Володимирівну! Бажаємо нових творчих звершень!

Зима весну зустрічала

“Стрітення – зустріч зими із весною” Свято у старшій групі провела молодий спеціаліст Балик Марта Романівна та музичний керівник Мазепа М.В., весну зустрічали і закликали весняним танцем, піснями і гарним настроєм та позитивом. На завершення свята вихователь порадувала дітей оригінальними валентинками, виготовлеми власноруч, оскільки організоване свято Стрітення припала 14 лютого.

День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення Читати більше проДень безпечного Інтернету[…]

Всесвітній день читання вголос

5 лютого відзначають Всесвітній день читання вголос. Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.Педагоги Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом з шкільним бібліотекарем Читати більше проВсесвітній день читання вголос[…]

“Цікава мандрівка”

06.02.2020 року молодий спеціаліст Корецька Н.С. провела відкрите інтегроване заняття у середній групі “Цікава мандрівка” . Малюки мандрували разом із козаками, шукали чарівну торбу, виконюючи різні завдання із математики.

Семінар-практикум у Черницькому ЗЗСО

У Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум з технологій, у якому взяли участь учителі Розвадівської ОТГ під керівництвом методиста М. Є. Лукомської.
Відкритий урок провела учитель Білінська М. С. в 11 класі на тему «Виготовлення новорічних іграшок». На уроці учні презентували дослідницьку роботу в групах, знайомили присутніх з історією виникнення іграшок, виготовляли вироби з лляних ниток, атласних стрічок із вишивкою
Учасникам семінару сподобався майстер-клас, який провели учитель біології Яців О. Р. та учитель математики Шумська Н. С. з виготовлення квітки пуансетії з паперу та геометричної фігури-куба.
Методист Лукомська М. Є. високо оцінила різноманіття робіт та творчу атмосферу, створену на семінарі.