НАКАЗ про підсумки проведення ІІ етапу Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

Відповідно до наказу ЦФГНМЗЗОК Розвадівської сільської ради від 19.11.2019 за №267 організовано і проведено ІІ (міжшкільний) етап Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Головна мета конкурсу –  розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, зацікавлення історією рідного краю, його видатними постатями. На ІІ  етап конкурсу представлено 5 робіт у номінаціях «Історія України і державотворення» Читати більше проНАКАЗ про підсумки проведення ІІ етапу Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»[…]

Майстер-клас по випіканню піци

Учні 4-их класів Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом з класними керівниками Серівкою Н.В. та  Аверіною Л.Б. побували на майстер-класі по випіканню піци. Діти були дуже захоплені процесом, а опісля мали змогу скуштувати власний виріб.

Виставка-конкурс “Новорічний сувенір”

У Центрі фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради відбулась виставка-конкурс “Новорічний сувенір”. Учні закладів освіти нашої громади потішили фантазією, креативністю й майстерністю. Найкращі роботи будуть представлені на обласному етапі конкурсу.