7 березня у Розвадівському ЗЗСО I-III ступенів Дмитровська Ольга Михайлівна провела урок – майстер-клас із виготовлення святкової композиції квітів з фоамірану. Робота проходила з надзвичайним піднесенням, гарним настроєм та щирими усмішками. Семикласниці швидко опанували навичками роботи з фоаміраном. До них також приєдналися вчителі, які були присутні на занятті. Адже створювати красу можна в будь-якому віці!
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/331368088_1260017331249907_3073822947241872894_n-1024x771.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334933959_1152302848743234_9018469589485353672_n-1024x771.jpg)