У Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів триває передатестаційний період педагогічних працівників. Вчителі, що атестуються, запрошують на відкриті уроки своїх колег. Вчитель географії Бутковська Марія Степанівна запросила своїх колег на відкритий урок з географії у 8-Б клас, щоб поділитись власним досвідом роботи. Найголовніше завдання вчителя – навчити дітей мислити самостійно і творчо, зробити все, щоб дитячий талант розквітав з перших шкільних років, щоб учні не тільки засвоювали певну суму знань, а й проходили школу громадянськості, щоб кращі риси людської душі були притаманні їм протягом усього життя.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230208_091823-1-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230208_091635-1-1024x768.jpg)