Ідея змінює країну

Колектив Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів працює над створенням освітнього простору, де прислухаються до думки дітей,вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку, де панує праця і взаєморозуміння. Цими днями до учнів 9-11 класів завітав тренер молодіжної громадської організації при Львівській обласній адміністрації Руслан Юрків. В рамках програми “Ідея змінює країну” він провів тренінг, на якому Читати більше проІдея змінює країну[…]

Заходи, які запам’ятаються

Останні дні жовтня для веринських школярів були цікавими та насичені різними подіями. Серед них найкраще запам’яталися і були найбільш масовими зустріч з відважним воїном, перегляд фільму у «Планеті кіно», осінній ярмарок, екскурсії на «Козину ферму» та «Нашу пасіку». Щасливі діти, задоволені батьки, а педагоги планують нові заходи.

Осінній ярмарок

Осінній ярмарок у Веринському ЗЗСО відбувся. Як і в давні добрі часи українців, тут веселилися, продавали, купували, рахували. Старші та молодші школярі вразили кулінарними талантами та фінансовою грамотністю. А ще – добрим серцем. Адже зароблялися гроші з благодійною метою.