Колектив Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів працює над створенням освітнього простору, де прислухаються до думки дітей,вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку, де панує праця і взаєморозуміння. Цими днями до учнів 9-11 класів завітав тренер молодіжної громадської організації при Львівській обласній адміністрації Руслан Юрків. В рамках програми “Ідея змінює країну” він провів тренінг, на якому діти вчилися генерувати власні ідеї. Маємо надію, що така співпраця продовжиться і дасть хороші результати.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/освітнє.jpg)