Вшанування Кобзаря

У неділю 10 березня у Народних домах Розвадівської ОТГ відбулися святкові концерти та музично-літературні вечори з  нагоди відзначення 205-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка.

“Орфей” у Розвадові

7 березня в Народному домі села Розвадова відбулась неабияка мистецька подія – до нас завітав з концертом вокальний ансамбль, що підкорив своїм співом Україну і Європу – октет “Орфей”. Зал Народного дому не міг помістити усіх охочих насолодитися неймовірними голосами. Потужний вокал, цікавий репертуар від народних пісень до класики, шалена енергетика – усе це надовго Читати більше про“Орфей” у Розвадові[…]

Флешмоб на підтримку полонених моряків

Школярі Черницького ЗЗСО І-ІІІ ст. провели флешмоб на підтримку полонених моряків, серед яких є наш земляк, старший матрос – Андрій Оприско. Також  учителі та учні побували в гостях у матері моряка, колишньої вчительки школи Ольги Василівни Оприско. Пам’ятаймо про тих, хто в полоні. Слава українським морякам! Слава Україні!

Семінар учителів природничого циклу Розвадівської ОТГ

В Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів природничого циклу Розвадівської ОТГ на тему «Застосування ІКТ на уроках біології та хімії» .

Чуб Світлана Володимирівна, учитель хімії, провела відкритий урок в     11 класі на тему «Властивості етанової кислоти у порівнянні з неорганічними кислотами» та майстер-клас «Організація практичних робіт за принципами проблемного навчання та з використанням дивергентних завдань». Учителі працювали в групах разом з учнями і довели, що для етанової (оцтової) кислоти характерні властивості, що й для неорганічних кислот (хлоридної й сульфатної).

Учитель біології, Витіск Оксана Степанівна, провела відкритий урок у     6-а класі на тему «Будова і різноманітність плодів. Поширення й значення». Учні працювали в групах, проводили лабораторні дослідження, підготували інформаційні проекти. На завершення семінару учасники поділилися досвідом, обмінювалися думками від побаченого та почутого

[…]