Робота атестаційної комісії І рівня в Розвадівському ЗЗСО

25 березня 2019 року у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів завершилася атестація педагогічних працівників. На останньому засіданні атестаційної комісії І рівня педагоги, що атестувались, презентували підсумки своєї роботи протягом п’яти років. Слід зазначити, що кожен педагог представив себе гідно, цікаво і творчо. Вчителі ділились своїми напрацюваннями, здобутками і як особистими перемогами, так і перемогами своїх вихованців.

Військовий медик Володимир Маркевич

Сьогодні учні та педагоги Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ст, стоячи навколішки, зустрічали покійного новітнього Героя України із Роздолу – військового медика Володимира Маркевича, який минулої п’ятниці загинув під час виконання бойового завдання. Як повідомляє прес-служба 24 ОМБр ім. Короля Данила, цього трагічного дня військовий перебував на спостережному посту переднього краю лінії розмежування в районі Новомихайлівки. У сторону Читати більше проВійськовий медик Володимир Маркевич[…]

“Без води нема життя”

До Всесвітнього дня води, яке щороку відзначається 22 березня, в Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся захід “Без води нема життя”. Ролі із фрагменту казки “Аліса в країні Див” виконали учасники театрального гуртка під керівництвом Малик О.Б.Головна героїня вистави – Королева Н2О, нагадала присутнім про властивості та значення води в житті людини.

Людина починається з добра

21 березня 2019 року в Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів учні 8-их класів (класні керівники Міджак О.І. та Сколоздра Н.І ) провели свято “Людина починається з добра”. Школярі говорили про добро, милосердя, толерантність, які є основою людського життя. Сподіваємося, що глядачі стануть більш уважними до проблем сьогодення.

Екскурсія до музею гетьмана Петра Сагайдачного та Юрія Кульчицького

Недавно учні мали чудову нагоду побувати на Самбірщині, у селі Кульчиці, де народилися Петро Сагайдачний та Юрій Кульчицький. В центрі села біля храму Св. Флора і Лавра (який пам’ятає Данила Галицького) височіє пам’ятник славному Гетьманові Запорозької Січі. Недалеко розміщено і музей, де при вході гостинно зустрічає гостей із двома філіжанками кави сам Юрій Кульчицький. Надзвичайно Читати більше проЕкскурсія до музею гетьмана Петра Сагайдачного та Юрія Кульчицького[…]