7 березня в Народному домі села Розвадова відбулась неабияка мистецька подія – до нас завітав з концертом вокальний ансамбль, що підкорив своїм співом Україну і Європу – октет “Орфей”. Зал Народного дому не міг помістити усіх охочих насолодитися неймовірними голосами. Потужний вокал, цікавий репертуар від народних пісень до класики, шалена енергетика – усе це надовго залишиться в серцях розвадівчан. Глядачі нагороджували артистів оваціями, співали разом з ними, усі отримали насолоду від спікування із справжнім високим мистецтвом. Концерт завершився спільним виконанням гімну України.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53359599_679184209162765_4373191462347603968_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53488064_679184242496095_433710302970773504_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53528426_679184269162759_6628294080113672192_n.jpg)