05 квітня збірна команда юнаків з футболу Розвадівської ТГ взяла участь в районному етапі ХХХІ обласних спортивних ігор школярів Львівщини (гімназіаді). Матчі відбувалися в с.Довге Стрийського району. Наші футболісти зайняли І місце у своїй групі, обійшовши збірні Сколівської, Славської, Жидачівської та Грабовецько-Дулібівської громад. У фіналі збірна Розвадівської ТГ під керівництвом тренерів Т. М. Гички та Р. С. Мелешка зустрілася зі збірною Стрийської ТГ і посіла ІІ місце. Вітаємо юних спортсменів і бажаємо нових спортивних звершень!
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-436209867_744523924534992_58297298747160505_n-1024x768.jpg)