“Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” ― це змагання серед учнів України. Їх влаштовують у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, чирлідинг та спортивне орієнтування.
22 лютого в Київецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся другий етап змагань з футзалу. Змагалися команди Київецького, Розвадівського, Черницького, Держівського та Веринського закладів освіти Розвадівської сільської ради. Перемогу здобула команда Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Щиро бажаємо їм успіхів у наступних етапах змагань, які відбудуться 19 квітня в м. Моршин.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/футзал-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-bd0f9ac99ca787b7e53212ef358c7d05076cb06ccae6a608541884553cac5845_ae6c57ce8730289c-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-7433f7bb503d135855f7fd6319746c880718850fccb5ea3b48968bfac42aa7dc_926c375a6c79c291-1024x768.jpg)