У Розвадівській ТГ відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів Веринського ЗЗСО І-ІІ ступенів та Крупського ЗЗСО І-ІІ ступенів. У роботі комісій взяли участь головний спеціаліст сектору взаємодії з органами місцевого самоврядування Державної служби якості освіти у Львівській області М.П.Сурма, начальник служби у справах дітей Стрийської РДА З.Я.Цибульська, депутати Розвадівської сільської ради В.М.Матвіїшин та Б.Р.Кос, голови профспілкових комітетів ЗЗСО громади М.С.Бутковська, О.Є.Бачинська, Г.М.Стеців.
Конкурсанти виявили високий рівень знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти. Блискуче впоралися із розв’язанням ситуаційного завдання, продемонструвавши глибоку професійну компетентність. Увазі конкурсної комісії були представлені презентації перспективного плану розвитку закладів освіти, а також надано вичерпні відповіді на запитання членів комісії .
Комісії узагальнили результати конкурсних відборів: переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Веринського ЗЗСО І-ІІ ступенів стала Олена Володимирівна Говикович, переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Крупського ЗЗСО І-ІІ ступенів став Роман Васильович Сколоздра.
Бажаємо міцного здоров’я, плідної праці на освітянській ниві, високих професійних здобутків!
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Верин-1024x547.png)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Комісія-1024x554.png)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/крупське-1024x598.png)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Комісія-2-1024x593.png)