Сьогодні, 30 травня, учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ст разом із заступником директора Говикович О.В., спеціалістом І категорії Розвадівської сільської ради Лукомською О.П. та гуртківцями Народного Дому с. Черниця (творчий керівник Болехан Т.В.) на запрошення Молодіжної ради Тростянецької ТГ взяли участь у молодіжній конференції “Стратегії розвитку молоді громад:теоретичні та практичні аспекти.” Захід був дуже цікавим і інформаційним. Молодь знайомилася між собою, ділилась своїми ідеями. А наприкінці разом поспівали українських пісень.
https://www.facebook.com/rozvadivschool/posts/1909599835860325?comment_id=1909607342526241
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/192398969_1909599412527034_1088412926773886396_n.jpg)