22.01.2020 року у День Соборності України у Крупському ЗЗСО І-ІІ ст. панувала атмосфера єдності й щирого патріотизму. Для учнів 8-9 класів вчитель історії Роман Сколоздра організував перегляд передачі телерадіокомпанії Миколаїв-Львівський. Це було інтерв’ю журналістки Ірини Пляцок з Романом Сколоздрою щодо подій у 1919 році на Миколаївщині як проходило свято злуки, тобто Ланцюг Єдності 21 січня 1990 року. Після перегляду ознайомлено з виставкою книг відомих українських істориків про події 1918-1919 років в Галичині і, зокрема, на Миколаївщині.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200124_102553_1-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200124_102629-1024x768.jpg)