15 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок, у Веринському ЗЗСО І-ІІ ступенів із учнями 4 класу практичним психологом Головацькою У.І був проведений тренінг «Толерантність врятує світ».Діти виготовили паперові квіти, а на пелюстках написали , що потрібно робити , щоб клас був дружним, а школярі толерантними у спілкуванні . Із учнями 9 класу – “Толерантність починається з тебе”.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-98cf3d82b07e6b2cc0615cb39ccc0415-V-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-7801f12f9b47adeacf7c060e235b83ae-V-1024x620.jpg)