19 вересня 2019 року вчителі математики Черницького ЗЗСО Кос І. З та Козак О. Ю. взяли участь у практичному семінарі “Особливості викладання математики у 10-11 класах”. Семінар-тренінг проводив автор підручників Істер О. С. у актовій залі ЛОППО. На засіданно МО учителі математики нашої школи уже декілька років поспіль обирають підручники Істера О. С. Приємно було особисто поспілкуватися з автором.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190923_1328075.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190923_134939.jpg)