21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Розвадівські школярі зібралися на шкільному подвір’ї, щоб випустити в небо символ миру – голуба та закликати усіх до єдності і добра. Першокласники виготовили символічних голубів із паперу та скандували: “Хай буде мир на всій землі!”, а дівчата 7- их класів підготували виступ і флешмоб.
Сьогодні, в рамках гібридної війни, питання миру і єдності для України є дуже актуальним.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/День-миру.jpg)