17 травня 2019 року учні 10 класу запросили дев’ятикласників на захист колективного навчального проекту з інформатики “Професії майбутнього”. Керівник проекту Древняк Павло розповів про важливість правильного вибору майбутньої професії. Швидкість змін у світі зростає шаленими темпами, а складність професійних задач неупинно збільшується. Уже в найближчі 15-20 років і в Україні, і в світі будуть затребувані зовсім нові спеціалісти, які не лише розбиратимуться у своїй галузі, а й матимуть крос-галузеву спеціалізацію. Учасники проекту рекомендували не форсувати події та дати, спокійно думати і прийняти правильне рішення, від якого залежатиме все подальше життя.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/viber-image-9-1024x768.jpg)