День Європи щорічно відзначається в Україні у третю суботу травня. Цей день для українців дуже важливий, адже наша країна прагне стати європейською державою та увійти до Європейського Союзу. 15 травня 2019 року розвадівські школярі 8-11 класів долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку “Європа починається з тебе”, який спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та євроінтеграції серед учнівської молоді.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/60658527_1271462009674114_6924706953079816192_n.jpg)