03 квітня 2019 року до Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали представники служби цивільного захисту Миколаївського сектору ГУ ДСНС України у Львівській області Томілов Ігор – капітан, Томілов Володимир – інспектор 19 ДПРЧ, Гринишин Богдан – лейтенант. Вони провели із учнівською молоддю профілактичну роботу з тем: “Попередження пожеж у побуті”, ” Наслідки пожеж в екосистемах”, “Дії у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів”.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/цив-захист.jpg)