![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG-4dffe33233a300d25534145bc3789710-V-1024x768.jpg)
21 грудня 2018 року учні 8-А класу Черницького ЗЗСО під керівництвом класного керівника Демко Мар’яни Євгенівни підготували виховний захід «Божі заповіді – дорога до правдивого життя». Також у виховному заході взяли участь учні 5-А та 11 класів.
Учасники спонукали усіх присутніх задуматися над кожною Божою заповіддю, інсценізували сценки «Запроси Ісуса в своє серце», «Молитва», «Порада ангела», «Молитва матері», виконали пісні, присвячені темі заходу.
Виховний захід дав глядачам можливість глибше розібратися у суті Божих заповідей і в їх значенні для християн, а також зрозуміти чому варто виконувати їх і як це вплине на наше подальше життя.
На свято був запрошений отець Володимир, парох села Пісочна, який прийняв активну участь у виховному заході, долучившись до нього своїми повчальною проповіддю та настановами.