![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG-544b46a8c38aecf685bac5b751c99bb3-V-1024x768.jpg)
Учні 5-А класу Черницького ЗЗСО після вивчення народних та літературних казок разом з учителем української мови та літератури Кос І.М. підготували свято «У гості до казки».
Запросили на свято учнів 5-Б класу, де разом змагались у знанні казок світу. П’ятикласники показали свою акторську майстерність (уривок з казки «Фарбований Лис І. Я. Франка). Співали пісні, розказували вірші про казки цікаві, веселі, справедливі та повчальні.