Відкритий урок в 3-Б класі

Вчитель початкових класів Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Аверіна Л.Б. запросила свої колег на відкритий урок в 3-Б клас, щоб поділитись власним досвідом роботи з дітьми. Найголовніше завдання вчителя – навчити дітей мислити самостійно і творчо, зробити все, щоб дитячий талант розквітав з перших шкільних років, щоб учні не тільки засвоювали певну суму знань, а й проходили школу громадянськості, щоб Читати більше проВідкритий урок в 3-Б класі[…]

Відкриті уроки вчителів іноземних мов

У Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів триває передатестаційний період педагогічних працівників. Вчителі, що атестуються, запрошують на відкриті уроки своїх колег. Сьогодні ділились досвідом та методичними розробками вчителі іноземних мов Ярошевська З.Є. (1-А клас) та  Мудра О.Р. (5-А клас). ІНШІ ФОТО

Всеукраїнська гра “Sunflower”

Учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнській грі “Sunflower”, метою якої є формування в учнів зацікавленості у вивченні зарубіжної літератури. Цього тижня відбулось нагородження учасників гри сертифікатами та цінними призами.

Вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого учні 4-А класу (класний керівник Скакун Л.М.) розпочали шкільний день хвилиною мовчання. Вони вшанували Героїв Небесної Сотні. Діти вірять, що їх Ангелики – це душі жертв, які відійшли у небо і бережуть нашу Україну. Герої не вмирають! Слава Героям! ІНШІ ФОТО

Вони ангелами повернуться з небес…

У понеділок 18 лютого учні 6 класу Веринського ЗЗСО, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, долучилися до акції “Ангели пам’яті”. Згадували ті криваві дні 2014, із болем перегортали сторінки подій на євромайдані. Вважали за обов’язкове у ті скорботні дні згадати і зробити щось просте, дуже зворушливе для тих, хто віддав своє життя за нас. Виготовлені 22 Читати більше проВони ангелами повернуться з небес…[…]

Герої не вмирають. Просто йдуть

20 лютого 2019 року у Черницькому ЗЗСО відбулися заходи приурочені      5-тій річниці Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Класні керівники 1-11 класів провели виховні години та уроки пам’яті. У 7-Б класі , класний керівник Білінська М.С. провела годину пам’яті «Небесна Сотня ангелів».

Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина — життя. Тому маємо вірити в Україну і ми, бути чесними з людьми й собою, маємо боротися з несправедливістю!

Учителі та учні початкових класів долучилися до акції «Ангели пам’яті», також був проведений флешмоб «Пам’ятаємо». Класний керівник 2-Б класу, Хомин І.М. підготувала презентацію «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні». Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Стоїть Майдан братів — плече в плече –
і разом з ним ридає Україна.
Нехай же вам, герої, віддає
Святий Петро ключі від того раю,
де убієнний ангелом стає,
бо він герой. Герої не вмирають.
Герої не вмирають. Просто йдуть
з Майдану — в небо. В лицарі — зі смерті.
Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть…
Героям слава — вписано у серці.

[…]

«А сотню вже зустріли небеса…»

20 лютого 2019 року в Черницькому  ЗЗСО класними керівниками Струк З.І. та       Гусак О.В. була проведена виховна година у 5 класах на тему «А сотню вже зустріли небеса…»

Учні мали змогу дізнатися про ті трагічні події лютого 2014 року. Саме в ті дні на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Під час кривавих  сутичок та від куль снайперів на Майдані загинуло сотні людей.

Герої Небесної Сотні віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, щоб їх жертва не була марною, щоб подібне більше ніколи не повторилося.

Вони співали «Ще не вмерла….» і вмирали…

Земля тремтіла, під ногами ж – твердь

Їм янголи обличчя прикривали,

А ті під вибухи гранат ішли на смерть.

Слава Україні! Слава Небесній Сотні!

[…]