Вчитель початкових класів Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Аверіна Л.Б. запросила свої колег на відкритий урок в 3-Б клас, щоб поділитись власним досвідом роботи з дітьми. Найголовніше завдання вчителя – навчити дітей мислити самостійно і творчо, зробити все, щоб дитячий талант розквітав з перших шкільних років, щоб учні не тільки засвоювали певну суму знань, а й проходили школу громадянськості, щоб кращі риси людської душі були притаманні їм протягом усього життя.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/52376481_1148048902021802_3100317645786841088_n-1024x768.jpg)