Герої не вмирають!

11 травня нашому новітньому герою Богдану Здебському виповнилося б 27 років… Ворожа куля обірвала його життя… Пам’ятаємо! Не забудемо! Вічна слава кожному герою, який віддав своє життя за незалежність України! Герої не вмирають!

“Від родини йде життя людини”

Напередодні Дня матері учні 5-Б класу Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом з класним керівником Демків О.І.  та вчителем музичного мистецтва Росяк О.М. провели свято “Від родини йде життя людини”, метою якого було виховання в дітей любові до мами, почуття вдячності, шанобливого ставлення, поваги, гордості за рідну матусю. Адже вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує Читати більше про“Від родини йде життя людини”[…]

Готуємось до Дня матері

Учні 5-А класу Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (класний керівник Лукомська М.Є.) сьогодні провели  день в активній підготовці до свята Дня матері. Мама – це найдорожча у світі людина. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Щоб привітати своїх матерів з цим святом, Читати більше проГотуємось до Дня матері[…]

“Я і моя родина”

Учні 7-Б класу Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом класного керівника Сколоздри Надії Іванівни, провели виховну годину “Я і моя родина”, присвячену Міжнародному дню сім’ї.

“Сім’я – це не просто щось важливе у житті, це і є наше життя”.

Учні 9-А класу Розвадівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів разом із класним керівником Демків Р.Я. підготували виховний захід “Сім’я – це не просто щось важливе у житті, це і є наше життя”.

Свято Матері у Черницькому ЗЗСО І – ІІІ ст.

У Черницькому ЗЗСО І – ІІІ ст. відбувся виховний захід присвячений дню Матері, яке організували і провели класні керівники 5-их класів Левицька Л. С. і Витіск О. С. На свято були запрошені батьки учнів.