Спільна нарада щодо добудови Черницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

7 травня 2018 року в Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулась спільна нарада представників Львівської облдержадміністрації, Миколаївської райдержадміністрації, Розвадівської сільської ради, ЦФГНМЗЗОК, на якій обговорювалось питання введення в експлуатацію нового приміщення закладу освіти. Присутні зійшлися на думці, що цей довгобуд є першочерговою справою. Тож сподіваємося, що новий навчальний рік учні Черницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів зустрічатимуть в Читати більше проСпільна нарада щодо добудови Черницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів[…]

День пам’яті та примирення

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди члени учнівського самоврядування Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Малик О.Б. підготували виступ на загальношкільній лінійці. Присутні вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя у цій війні, хвилиною мовчання.  Шкільний бібліотекар Судук Н.З. організувала виставку літератури, присвячену подіям Другої світової війни.

Участь в обласному конкурсі

7 травня 2018 року вокальне тріо Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ст. у складі Возів Катерини, Костів Юлії та Сенів Андріани під керівництвом учителя музичного мистецтва Росяк Оксани Михайлівни взяло участь в обласному конкурсі-фестивалі “І слово, і пісня, матусю, тобі”, що відбувся в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.