Напередодні Дня знань

День знань учнівський та педагогічний колективи Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відзначили спільною молитвою разом з дитячим хором “Віночок Діви Марії” під керівництвом вчителя музичного мистецтва Росяк О.М., який співом супроводжували Святу Літургію у місцевому храмі.

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України

Історії ж бо пишуть на столі.Ми ж пишем кров’ю на своїй землі.Ми пишем плугом, шаблею, мечем,піснями і невільницьким плачем.Могилами у полі без імен,дорогою до Києва з Лубен.29 серпня в Україні проголошений Днем пам’яті загиблих учасників АТО. Учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів вшанували пам’ять односельчанина, захисника Донецького аеропорту, Богдана Здебського. Світла пам’ять новітнім Героям України!

28-річниця нашої Незалежності

День Незалежності для кожного українця – величне свято. Слова свобода, єдність, незалежність мають тепер особливе значення, бо платимо за них дорогу ціну.Учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь в урочистостях з нагоди 28 – ї річниці Незалежності, організованих НД ” Просвіта” с. Розвадів.

З Днем незалежності України!

Шановні педагоги та працівники культури! Прийміть щирі вітання з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

Серпневі наради пеагогічних працівників закладів освіти Розвадівської сільської ради

22-23 серпня 2019 року пройшли серпневі наради педагогічних працівників, на яких підвели підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслили досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначили стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дали старт новому навчальному року.

23 серпня – День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня – День Державного Прапора України. Учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ під керівництвом педагога- організатора Малик О.Б. та вчителя інформатики Лукомської М. Є. долучились до урочистих заходів, приурочених цій дат. Синій, як море, як день, золотий —З неба і сонця наш прапор ясний.Рідний наш прапор високо несім!Хай він, уславлений, квітне усім!Гляньте, на ньому волошки Читати більше про23 серпня – День Державного Прапора України[…]

Круглий стіл “Булінг у школі: причини, наслідки, допомога”.

  22 серпня у Центрі фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради відбувся круглий стіл «Булінг у школі: причини, наслідки, допомога» за участю заступників директорів, педагогів-організаторів, практичних психологів та методистів . Учасники заходу обговорили різновиди булінгу, його профілактику, шляхи подолання та відповідальність за вчинені дії . З доповідями виступили практичний психолог Читати більше проКруглий стіл “Булінг у школі: причини, наслідки, допомога”.[…]

Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2019/2020 н.р.

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.

“У родинному колі”

11 серпня у селі Черниця біля Народного дому проходив цікавий фестиваль “У родинному колі” (“Таланти нашої громади”) за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій в рамках проекту “Активуйся”. На нашому святі діяли різноманітні локації, де кожен міг знайти тему свого зацікавлення і корисно провести час. Святкова програма розпочалася з майстер класів:– малюнок на Читати більше про“У родинному колі”[…]

“Стариці Дністра”

28.07.2019р. в с.Верин відбувся Другий фестиваль аматорського мистецтва “Стариці Дністра”. Фестиваль розпочали ведучі Христина Лесик та Юра Павлів.Також зі святом привітав голова Розвадівської об’єднаної територіальної громади Роман Сидор. У фестивалі приймали участь: Народний аматорський хор Н.Д. с. Верин (керівник Соломія Грица) дитячий вокальний ансамбль “Зірочки” (Тетяна Болехан), танцювальний колектив Н.Д. с. Черниця, аматорський вокальний ансамбль “Пісочанка”(Наталя Шимбра), Читати більше про“Стариці Дністра”[…]