З Днем незалежності України!

Шановні педагоги та працівники культури! Прийміть щирі вітання з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

Серпневі наради пеагогічних працівників закладів освіти Розвадівської сільської ради

22-23 серпня 2019 року пройшли серпневі наради педагогічних працівників, на яких підвели підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслили досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначили стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дали старт новому навчальному року.

23 серпня – День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня – День Державного Прапора України. Учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ під керівництвом педагога- організатора Малик О.Б. та вчителя інформатики Лукомської М. Є. долучились до урочистих заходів, приурочених цій дат. Синій, як море, як день, золотий —З неба і сонця наш прапор ясний.Рідний наш прапор високо несім!Хай він, уславлений, квітне усім!Гляньте, на ньому волошки Читати більше про23 серпня – День Державного Прапора України[…]