Екскурсія в Львівський музей “Арсенал”

Цікавою і пізнавальною була екскурсія учнів сьомих класів Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (кл. кер. Сколоздра Н.І., Міджак О.І.) у  Львівський історичний музей “Арсенал”, де вони не лише почули розповіді про експонати, але й могли торкнутися їх, відчувши подих епохи.

“Прощавай, Букварику!”

27 квітня 2018 року першокласники Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом із першими вчителями Бутковською О.Б., Шимко О.Б., вчителем музичного мистецтва Росяк О.М. провели свято “Прощавай, Букварику!”. Школярики декламували вірші, співали пісні, інсценізували казки. Присутні батьки та гості щиро аплодували першокласникам та бажали їм і надалі успішно долати шкільні сходинки.

Інспектори патрульної поліції в Розвадівському ЗЗСО

27 квітня 2018 року до Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали інспектори відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області старші лейтенанти поліції п. Віра Проців та п. Наталя Терлецька, керівник організації безпеки руху фірми “Онур” п. Роман Лютий, які провели для учнів початкової школи майстер-клас із безпеки руху і подарували пам’ятні сувеніри.

“Чорнобильська трагедія – біль України”

26 квітня у Надітицькому ЗЗСО І ст. класними керівниками проведено бесіди, присвячені Чорнобильській трагедії, а також виховний захід “Чорнобильська трагедія-біль України”. Учасники заходу вшанували пам’ять героїв, які загинули в огні Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання.

Зустріч із страховим експертом з охорони праці

26 квітня 2018 року в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Центрі фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради відбулась зустріч керівників закладів освіти і культури громади з страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків Читати більше проЗустріч із страховим експертом з охорони праці[…]

“Чорнобиль – полиновий біль України”

26 квітня 2018 року минає 32-га річниця Чорнобильської трагедії. Аварія призвела до небаченого забруднення біосфери, до появи на території України мертвої тридцятикілометрової зони, до радіоактивного опромінення тисяч людей. Учні 9-их класів  Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом з учителем географії та економіки Бутковською М.С. підготували та провели урок пам’яті “Чорнобиль – полиновий біль України”, нагадавши присутнім Читати більше про“Чорнобиль – полиновий біль України”[…]

Ми завжди пам’ятатимемо

У 32-і роковини Чорнобильської катастрофи учнями Веринської школи відбулось вшанування пам’яті героїв-ліквідаторів,  які віддали життя у боротьбі з наслідками аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС.

День Українського Державного Флоту

Сьогодні у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів вшановували День Українського Державного Флоту та Свято Українського моря. Педагог-організатор Малик О.Б. разом з учнями 10-го класу підготували та провели для школярів відкриту виховну годину “Український прапор над морем майорить”, а також учні мали змогу переглянути фільм Івана Канівця “Тризуб Нептуна”.

Форум професійної освіти

24 квітня 2018 року учні 9-их класів  Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів мали змогу взяти участь у Форумі професійної освіти, який пройшов у м. Львові. Учні знайомилися із навчальними закладами ІІ рівня акредитації, переліком спеціальностей, які можна здобути. Захід був дуже пізнавальним та корисним.

Акція “Первоцвіти просять захисту”

Минулого тижня у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася акція “Первоцвіти просять захисту”, яку підготували учні 5-б класу разом із класним керівником, вчителем біології, Демків О.І. Учні розповіли про рідкісні рослини, які занесені до Червоної Книги. Також в рамках цієї акції був проведений творчий конкурс (поезія, казка, малюнок про первоцвіти). Кращі роботи передано до Центру освіти Читати більше проАкція “Первоцвіти просять захисту”[…]