14 грудня у святково прибраному, передріздвяному залі фахівці психологічної служби Миколоївської та Розвадівської громад взяли участь в інтелектуальних, психологічних батлах у формі КВІЗу. Організатором та модератором виступив КЗ ЛОР ЛОІППО , а саме- методистка Наталя ЯРЕМКОВИЧ. Цікаві, проблемні завдання, відеосюжети, ребуси, тематичні загадкові світлини- все налаштовувало на інтелектуальний конкурс, а командний дух роботи підігрівав інтригу. В єдиній сім’ї психологічної служби було затишно, комфортно та результативно! Команди, які набрали найбільше балів, отримали цінні подарунки, а всі учасники-дидактичні матеріали.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409963503_6997280580355066_4789632038340564548_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409989443_6997282207021570_3506773184455113978_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/410013125_6997282483688209_5450663990136009333_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/410016277_6997283220354802_6144147716597518247_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409930355_6997280297021761_8323617189474170327_n-1024x771.jpg)