Сьогодні, 9.11.2023р. в Народному домі с. Розвадів відбулася урочиста нарада з нагоди відзначення Дня працівника культури та аматорів народного мистецтва. З побажаннями мирного неба, творчого натхнення, невичерпної енергії працівників закладів культури Розвадівської громади привітали директор ЦФГНМНЗЗОК Роман ЦАР та методист з питань культури Оксана ГАРМАДІЙ.
Неймовірне задоволення, відчуття душевного спокою та рівноваги, емоційне наповнення позитивом, а також елементарні уміння з техніки малювання на склі отримали працівники культури до яких з майстер-класом завітала Олена ГОВИКОВИЧ. Присутні дізналися багато цікавого про життя і творчість Івана СКОЛОЗДРИ – художника, який відомий своїм малярством на склі. Кожен зміг відчути себе хоч на деякий час художником. Щиро дякуємо за це майстрині Олені Володимирівні.
Художній керівник Народного дому с. Черниця БОЛЕХАН Тетяня, з нагоди професійного свята нагороджена грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, популяризацію української народної творчості відзначено грамотою від начальника Стрийської РВА Богдана ЯНКО.
ОКСАНА ГАРМАДІЙ
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398964147_649414924063508_6580482527180740046_n-768x1024.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400036627_649415944063406_510171600550787412_n-1-1024x828.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399793562_649417640729903_1632484275529440785_n-768x1024.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399039826_649415520730115_8928859363064027733_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399964701_649417487396585_2900892880719261021_n-1024x768.jpg)