З Днем працівника культури та аматорів народного мистецтва

Сьогодні, 9.11.2023р. в Народному домі с. Розвадів відбулася урочиста нарада з нагоди відзначення Дня працівника культури та аматорів народного мистецтва. З побажаннями мирного неба, творчого натхнення, невичерпної енергії працівників закладів культури Розвадівської громади привітали директор ЦФГНМНЗЗОК Роман ЦАР та методист з питань культури Оксана ГАРМАДІЙ.

Неймовірне задоволення, відчуття душевного спокою та рівноваги, емоційне наповнення позитивом, а також елементарні уміння з техніки малювання на склі отримали працівники культури до яких з майстер-класом завітала Олена ГОВИКОВИЧ. Присутні дізналися багато цікавого про життя і творчість Івана СКОЛОЗДРИ – художника, який відомий своїм малярством на склі. Кожен зміг відчути себе хоч на деякий час художником. Щиро дякуємо за це майстрині Олені Володимирівні.

Художній керівник Народного дому с. Черниця БОЛЕХАН Тетяня, з нагоди професійного свята нагороджена грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, популяризацію української народної творчості відзначено грамотою від начальника Стрийської РВА Богдана ЯНКО.

ОКСАНА ГАРМАДІЙ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid029TPJXEZjKxu7pVaBo1uzbrk7CCpiqMEUsv6EUx7mG8KuV89XrmLzb6wFHSA6sWX4l&id=100069850184174

Поширити