“Клас безпеки” — це всеукраїнський проєкт, мета якого – вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти та науки на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. З ініціативи Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради у 2023 році розпочне роботу новостворений Клас безпеки в Київецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Там зможуть навчати дітей різного віку правил поводження у небезпечних ситуаціях, знайомити учнів з елементами пожежогасіння, евакуації, безпековими засобами, правилами вуличного руху. У Класі безпеки, створеному спільними зусиллями працівників Київецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, є необхідні умови, аби важливі знання з цивільного захисту, пожежної безпеки діти сприйняли з інтересом та добре засвоїли. У подальшому передбачається поповнення Класу новими експонатами та приладами.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322192044_716444859788154_5928645601986134596_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322569480_653082126615012_6110781629174311639_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322850265_565190985051278_2920055892264807886_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322988188_721467352511249_1579254899913439209_n-1024x768.jpg)