Цей святковий день усі діти чекають з великим нетерпінням. За традицією сьогодні у Народний дім (с.Розвадів) до наймолодших дітлахів завітав Святий Миколай разом зі своїми помічниками! Дітки отримали від Святого пакунки з солодощами.
Завітав Св. Миколай до учнів нашої школи з солодкими подаруночками. Адміністрація та працівники закладу, а також учні та батьки щиро вдячні за солодкі подарунки нашим спонсорам. Нехай щедрий Господь винагородить Вас сторицею!
Миру, щастя, здоров’я та добробуту усім. Бажаємо радісних, мирних свят!!!
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319742928_533709712006314_4685153429678586428_n-1024x768.jpg)