В заклади освіти Розвадівської сільської ради надійшли навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми за програмою Нової української школи. Прийнявши цю літературу, бібліотекарі закладів освіти організували “Круглий стіл” для ознайомлення та обговорення новинок.
Бібліотекар Крупського ЗЗСО І-ІІ ступенів Дуфанець Ольга Степанівна розповіла про книгу “Світ без меж”, яка допоможе краще організувати навчальний процес із учнями з особливими освітніми потребами.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-05_13-52-16-609-768x1024.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-05_13-52-16-227-768x1024.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-05_13-52-16-383-768x1024.jpg)