16 грудня у Львівському національному університеті імені Івана Франка зібрались педагоги-фізики з різних територіальних громад області, аби обмінятись думками та ідеями щодо розвитку свого предмету та популяризації дисципліни серед молоді. На зустрічі був присутнім вчитель фізики Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Скакун Олег Богданович. Зустріч ініціював Департамент освіти Львівщини в межах проєкту формування спільнот вчителів-предметників для обміну досвідом, напрацювання пропозицій щодо покращення ситуації в галузі та створення успішних промо кейсів. Із вступним словом до освітян звернувся директор Департаменту Олег Паска.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1639753217.jpeg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1639753258.2458.jpeg)
ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ Детальніше на сайті https://osvita.loda.gov.ua/?page=blog&id=728