З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод 19 листопада класні керівники Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ст. провели Національний урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”. Школярі взяли участь у вікторинах, рольових іграх, а також переглянули тематичні відеоролики. Проведені заходи були цікавими та змістовними, сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань “Правил дорожнього руху”.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/258875036_2040831592737148_6724019326583178519_n-1024x768.jpg)