7 листопада в Розвадові відбувся вже традиційний футбольний турнір імені Ігоря Серівки. Учасниками були команди з Верина, Держова, Київця, Крупського та Розвадова, які займаються в Розвадівській ДЮСШ. Заслужену перемогу здобула команда з Київця. Нагородження проводив директор Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради Роман Петрович Цар разом з дружиною Ігоря Серівки – Наталею та дочкою – Яною.
На турнірі був присутній спеціаліст відділу Львівської асоціації футболу Степан Зіновійович Сольчаник.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-08_10-23-41-965-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-08_10-25-51-621-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-08_10-34-39-606-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-08_10-27-41-170-768x1024.jpg)