Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії та впевненості у власних силах. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, добробуту, миру та добра в кожній оселі.
Колектив Центру ФГНМЗЗОК
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/Вітаємо-з-30-річчям-Незалежності-України_-1024x576.jpg)