Центром освіти і культури Розвадівської сільської ради закуплено наочність для закладів освіти, зокрема, карти для уроків історії України та Всесвітньої історії. Наочність слугує опорою для розкриття сутності історичних явищ, формування основних історичних понять і закономірностей, забезпечує більш глибоке їх засвоєння. Наочне навчання розвиває спостереження, уяву, пам’ять і мову учнів, підтримує постійний інтерес до історичного минулого.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/карти.jpg)