Завдяки проекту «Дія. Цифрова освіта» Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами допомагає регіональним та сільським бібліотекам із технічним обладнанням, зокрема, забезпеченням комп’ютерною технікою. Днями Львівська обласна державна адміністрація отримала для подальшого розподілу між бібліотеками Львівщини 300 комп’ютерів. А вже вчора бібліотека с. Верин та бібліотека с Розвадів отримали комп’ютери. Сподіваємося що бібліотеки в селах зможуть стати осередками не лише читання, інтелектуального та культурного життя, а й якісної цифрової освіти.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/бібліотеки-1024x682.jpg)