ХХ Радіодиктант національної єдності та мови

Суспільне запрошує всіх викладачів, учнів та студентів долучитися до наймасовішого національного флешмобу осені до Дня української писемності та мови. Це ХХ Радіодиктант національної єдності. Диктант відбудеться 9 листопада о 9:00.

Українське радіо вже 20-й рік поспіль організовує радіодиктант, який пишуть у всіх куточках нашої планети. Цьогоріч автором диктанту став відомий письменник та видавець Іван Малкович, читатиме текст знаменита акторка Римма Зюбіна. Усі роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів Суспільного мовника. А ті роботи, у яких допущено помилки, не називатимуть і не оприлюднюватимуть. Ми гарантуємо повну конфіденційність, тому просимо вас не соромитися й активно долучатися до події. Адже головне — це соборність, єдність та участь усіх українців у заході, що популяризує мову й грамотність.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio.

Трансляція відбудеться:

Щоб про нашу ініціативу дізналося якомога більше людей, просимо вас опублікувати матеріали про диктант у ваших спільнотах. Будь ласка, робіть це з хештегом #РадіоДиктант2020.

Перелік матеріалів, які можна використовувати для публікацій:

Також можна написати свій пост або оприлюднити фото із цікавими історіями про минулі диктанти чи підготовку до прийдешнього. Будемо вдячні за фото наживо, як ви або ваша організація пише Радіодиктант-2020. Найцікавіші світлини з авторством ми використаємо в пострелізі про подію на сайті Суспільного.

Дякуємо вам за співпрацю!
З повагою
Команда Суспільного.

Поширити