25.08 2020 року у Митрополичих садах відбулася освітня конференція «Освіта Львівщини в час нових викликів: досвід, цінності і можливості». У її роботі взяв участь директор Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і науки Розвадівської сільської ради Р.Л.Гаврильчак.
Учасники конференції порушили питання забезпечення якісної освіти в нових реаліях та шляхи впровадження нового досвіду і можливостей в систему навчання школярів Львівщини. Ключова ідея: місія освіти – виховувати дітей на цінностях, щоб вони стали відповідальними й успішними громадянами.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/118519094_1028891907529052_2416475054276925359_o-1024x683.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/118531946_1028892047529038_6054894364449910432_o-1024x683.jpg)