У червні в Розвадівському ЗЗСО відбувся тренінг для освітян Розвадівської ОТГ з питань протидії торгівлі людьми, який провів благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ». Для школярів було оголошено дистанційний конкурс малюнків з цієї тематики. Учасники проявили неабиякий креатив і художню майстерність. Переможці отримали гарні подарунки, серед яких портативна колонка, павер-банк, флешки, канцелярські набори. Вітаємо наших талановитих дітей!
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/106138135_184866573002031_8586019133204603518_n.png)