15 січня в Центрі фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради відбулось розширене засідання Методичної ради за участі керівників шкіл, голів методичних об’єднань, директора та методистів ЦФГНМЗЗОК, учителів-предметників. Педагоги обговорили актуальні питання своєї діяльності.
Р.Л.Гаврильчак зупинився на результатах міжнародного дослідження PISA і завданнях, які випливають з нього. Разом з О.І.Гузій обговорили умови й виклики, пов’язані з новим порядком підвищення кваліфікації, а також окремі питання атестації й сертифікації педагогічних працівників. М.Є.Лукомська розповіла про форми контролю за якістю освіти, зокрема інституційний аудит.
Мали змогу вчителі обговорити й інші пробдемні питання.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSCN5665-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSCN5668-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSCN5672-1024x768.jpg)