13 січня 2020 року в Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради завітали учні 6-Б класу Розвадівського ЗЗСО разом із своїми наставниками Іванців Лідією Володимирівною, Говикович Оленою Володимирівною та Росяк Оксаною Михайлівною. Діти з натхненням засівали, щедрували, колядували, водили козу, вітали з Різдвяними та новорічними святами, зачарувавши всіх красою українських традицій, майстерним співом, декламуванням і драматичною грою.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/81887492_608057026687096_6006969443760996352_o.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82199421_608054843353981_4894267249864474624_o-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82493377_608056203353845_59009354543661056_o-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82841599_608055046687294_7141483418616856576_o-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/83122420_608057253353740_6839283085809287168_o-1024x768.jpg)